Date:  04-Aug-2022
Company:  CETIN Bulgaria
Location:

Plovdiv, BG

Field Maintenance Technician

Техник Поддръжка на мрежата (Пловдив)

Като един от най-големите доставчици на телекомуникационна инфраструктура и технологични решения в региона, CETIN Group е водещ в дигиталната трансформация на услугите за своите клиенти.

CETIN означава четири инфраструктурни оператора - CETIN България, CETIN Унгария, CETIN Сърбия и CETIN Република Чехия с приблизително 3000 служители.

Компанията притежава и управлява една от най-големите телекомуникационни мрежи в България и е ексклузивен технологичен доставчик за услугите на Йетел през своята телекомуникационна мрежа.

Работим с висококвалифицирани, силно мотивирани експерти от световна класа.
Присъединете се към CETIN и станете част от този екип!

Описание на ролята:

Екипът ни по изграждане и поддръжка на мрежа за достъп в град Пловдив си търси нов член, който да се присъедини и заеме позиция Техник Поддръжка на мрежата “. Базираният в Пловдив наш екип осигурява изграждането на оптична инфраструктура и нейната поддръжка. От човека на тази позиция, ние ще очакваме да полага усилия в посока изграждане, поддръжка и развитие на нашата мрежа, за да бъде тя винаги надеждна и да осигурява необходимото качество за нашите клиенти.

Отговорности:

  • Извършва действия по превантивна и аварийна поддръжка на телекомуникационното оборудване и съответстващата инфраструктура
  • Оказва подкрепа на инженеритеПоддръжка на мрежата по време на активиране и интеграция на телекомукационното ободрудване
  • Извършва монтажни и демонтажни дейности под ръководството на инженеритеПоддръжка на мрежата
  • Подготвя и актуализира бази данни
  • Поддържа оптично оборудване
  • Работи съвместно с подизпълнителите за дейности по отстраняване на повреди
  • Осигурява денонощна готовност за отстраняване на повреди по сигнал
  • Извършва интерфейсно окабеляване и активиране на клиентско оборудване

Нашите изисквания:

  • Средно образование в специалностиТелекомуникации, Радиокомуникации или Електроника
  • Компютърни умения
  • Работен опит/стаж в рамките на мобилната телефония се счита за предимство
  • Валидна шофьорска книжка
  • Английски език на добро работно ниво
  • Способност за работа в екип и бързо взимане на решения
  • Способност за продължаващо развитие (следене на нови технологии и тенденции в областта)
  • Готовност за работа на терен, включително и на височина
  • Готовност за работа в режим на ротационни дежурства

Ние предлагаме:

  • Работа в сплотен екип
  • Позитивна работна среда, където би получил подкрепа от колеги и ръководители, за да постигнеш личните и екипни цели
  • Годишен бонус, базиран на индивидуалното представяне
  • Преференциални цени за мобилни устройства и аксесоари
  • Неограничени мобилни услуги и мобилен интернет
  • Гъвкаво работно време
  • Месечни ваучери за храна и нехранителни стоки
  • Покриване на транспортни разходи
  • Допълнително здравно осигуряване

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат потърсени от представител на компанията с оглед следващи стъпки в процеса по подбор. Всички кандидатури ще бъдат третирани в строга поверителност и в съответствие с приложимото законодателство по отношение на защитата на личните данни.