Loading...

Energetikai Mérnök

Date: 18-Nov-2020

Location: Törökbálint, HU, 2045

Company: PPF Telecom

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival.
A CETIN Csoport négy infrastruktúra operátort takar – ezek a CETIN Bulgária, a CETIN Magyarország, a CETIN Szerbia és a CETIN a Cseh Köztársaságban, közel 3.000 munkavállalóval. A műszaki igények mentén való folyamatos fejlődés mellett fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése és a piaci igényeknek való megfelelés.
A CETIN Magyarország, mely Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője, 2020-ban jött létre a Telenor Magyarország spin-off vállalataként, majd átvette a Telenor Common Operation eszközeit, alkalmazottait és szerződéses portfólióját.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg magyarországi csapatunkba keresünk új kollégát:

munkakörbe

FŐ FELADATOK:

  • Bázisállomások és adatközpontok működésével kapcsolatos villamos berendezések és rendszerek (0.4kV/10kV/20kV hálózati eszközök, diesel generátorok, UPS rendszer) tervezése, implementálása és üzemeltetése
  • Villamos beruházások és energiahatékonysági fejlesztési projektek teljeskörű menedzselése
  • Energia költségek folyamatos optimalizálása
  • Közüzemi és almérési rendszerek fogyasztásainak kezelése és elemzése, közműszolgáltatói szerződések kezelése
  • Szerződött alvállalkozók munkavégzésének felügyelete, tervezési és kivitelezési munkák megrendelése, átvétele és teljesítés igazolása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, energiakereskedőkkel, közműszolgáltatókkal és társszolgáltatókkal
  • Pénzügyi előrejelzések készítése
  • Ügyeleti munkarendben való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office ismerete,
  • Középfokú angol nyelvismeret (írásban és szóban),
  • Előny: min. 3 év munkatapasztalat,
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség és hajlandóság,
  • “B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részvételi lehetőség a Rádiós és Core hálózat modernizációban
  • Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség
  • Versenyképes javadalmazási csomag (fix, bejelentett fizetés; éves, teljesítményarányos bónusz; piaci átlagon felüli cafeteria csomag; laptop és mobil korlátlan nettel)
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Telenor Házban

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!