Date:  26-Nov-2022
Company:  CETIN Hungary
Location:

Törökbálint, HU, 2045

IP hálózat tervező

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival.
A CETIN Csoport négy infrastruktúra operátort takar – ezek a CETIN Bulgária, a CETIN Magyarország, a CETIN Szerbia és a CETIN a Cseh Köztársaságban, közel 3.000 munkavállalóval. A műszaki igények mentén való folyamatos fejlődés mellett fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése és a piaci igényeknek való megfelelés.
A CETIN Magyarország, mely Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője, 2020-ban jött létre a Telenor Magyarország spin-off vállalataként, majd átvette a Telenor Common Operation eszközeit, alkalmazottait és szerződéses portfólióját.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg a magyarországi csapatunkba keresünk új kollégát:

munkakörbe

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Legújabb IP technológiákkal való ismerkedés, folyamatos fejlődés lehetősége
  • Innovatív környezetben, modern eszközökkel, megújuló szolgáltatások fejlesztése
  • Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség
  • Versenyképes javadalmazási csomag (bónusz, piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 130.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Internettel)
  • Céges buszjárat Budapestről

FŐ FELADATOK:

  • IP tervezési feladatok core, enterprise és adatközponti hálózatban
  • Közreműködés magas szintű ill. részletes (HLD, LLD) tervezési munkákban, hálózati elemek ill. szolgáltatások tervezésében
  • Új, releváns technológiák fejlődésének követése
  • Projektek tervezői támogatása IP hálózat szemszögéből
  • Konzultációs szolgáltatások nyújtása IP hálózati technikák szemszögéből a CETIN-en belüli és külsős ügyfelek számára

FŐ ELVÁRÁSOK:

  • BSc/MSc fokozat villamos mérnök, távközléstechnika területen
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat távközlési és IP hálózat területen
  • Átfogó átviteltechnikai és számítógép-hálózati ismeret
  • Célorientált, üzletközpontú gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • Kiváló tervezői és feladat-végrehajtási képesség
  • Középhaladó angol nyelvtudás szóban és írásban, magyar anyanyelv

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!