Date:  23-Jul-2022
Company:  CETIN Hungary
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Logisztikai specialista

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival. Leányvállalatain keresztül négy országban van jelen, Magyarországon, Bulgáriában, Szerbiában és a Cseh Köztársaságban, összesen közel 3.000 munkavállalóval.

A CETIN Hungary Zrt. Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője. Cégünk elkötelezett a technológiai igények magas színvonalú kiszolgálása iránt, fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése, és az ezzel kapcsolatos piaci igényeknek való megfelelés.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg

Logisztikai specialistát

keresünk a csapatunkba, határozott idejű munkaszerződéssel

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség (on-line LinkedIn tréningek) egy stabil, Telco/IT cégnél
  • Hybrid munkavégzés (heti 2 nap Home Office)
  • Modern munkakörnyezet, állítható asztalok, csütörtökönként kutya nap és buszjáratot biztosítunk Budapestről Törökbálintra
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz - az éves bruttó bér 10%-a, piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 130.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Hipernettel, továbbá Medicover szolgáltatások)

FELADATOK:

  • Telekommunikációs berendezések raktármozgásának koordinálása a kivitelező partnerekkel és raktárakkal és ezek adminisztrációja SAP-ban
  • Külső partnerek napi támogatása és kontrollja
  • Részvétel a leltározási folyamatban – alvállalkozói raktárak készleteinek nyilvántartása és kezelése
  • Beszerzési megrendelések indítása és ellenőrzése a műszaki részlegről érkező PO-k alapján, a teljesítés nyomonkövetése és nyilvántartása az SAP-ban, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • KPI riportok készítése
  • Hálózati berendezésekhez kapcsolódó SAP cikkszámok kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi szintű (BSc) logisztikai/közgazdasági végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • 1-3 év logisztikai/ellátási lánc területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás - elsősorban írásban
  • Kiváló számítógépes ismeretek MS Office-ban, különösen Excelben
  • ERP rendszerben való jártasság (SAP MM modullal szerzett tapasztalat előny)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magas szintű pontosság és monotonitástűrés
  • Pozitív, nyitott és proaktív gondolkodásmód
  • Határozott idejű szerződés vállalása 2024. április 30-ig (a további hosszabbítás lehetőségével)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!