Loading...
Date:  29-Sep-2021
Company:  CETIN Hungary
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Solution Sales Expert

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatójaként a digitális transzformáció éllovasa kimagasló színvonalú telekommunikációs infrastruktúra-megoldásaival.
A CETIN Csoport négy infrastruktúra operátort takar – ezek a CETIN Bulgária, a CETIN Magyarország, a CETIN Szerbia és a CETIN a Cseh Köztársaságban, közel 3.000 munkavállalóval. A műszaki igények mentén való folyamatos fejlődés mellett fő fókuszunk a csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúra kiépítése és a piaci igényeknek való megfelelés.
A CETIN Magyarország, mely Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője, 2020-ban jött létre a Telenor Magyarország spin-off vállalataként, majd átvette a Telenor Common Operation eszközeit, alkalmazottait és szerződéses portfólióját.

Magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozunk. Csatlakozz a CETIN-hez és légy a csapatunk része!

Jelenleg magyarországi csapatunkba keresünk

munkatársat

FŐ FELADATOK:

  • A kereskedelmi terület tagjaként a nagy- és középvállalati ügyfélszegmensbe és meghatározott iparágakba tartozó potenciális ügyfelek (piaci szereplők, beszállítók):
    • egyedi Telco (Distributed Antenna Systems, Bérelt vonali megoldások) és IT (Private NW/Smart City/IoT/Datacenter colocation) igényeinek felmérése,
    • számukra szolgáltatási ajánlatok és szerződéses együttműködések kidolgozása,
    • az értékesítési és megvalósítási folyamat menedzselése
  • Információk elsajátítása a CETIN munkafolyamatairól, rendszereiről, szolgáltatásairól és ezek alapján javaslattétel a lehetséges fejlesztésekre
  • A fenti tevékenységek során aktív együttműködés a társosztályokkal, beszállítókkal, üzleti partnerekkel, valamint cégcsoporton belül

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Távközlési és informatikai szolgáltatások naprakész ismerete
  • Egyedi szolgáltatás értékesítési területen szerzett 3 év tapasztalat (B2B szegmensben)
  • Felsővezetői szintű (C-level) tárgyalási tapasztalat előnyt jelent
  • Szintén előny, de nem feltétel az IT/Telco szektorban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismeretek (word, excel, ppt)
  • Proaktív, agilis személyiség, aki gyorsan, könnyen és legfőképp szívesen sajátít el új tudást, folyamatokat
  • Karizmatikus, dinamikus, pozitív, lehetőségeket és win-win szituációkat kereső hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség cégen belüli és LinkedIn tréningekkel
  • Tapasztalatszerzés az IT és a Telco üzletágban
  • Versenyképes javadalmazási csomag (éves, teljesítményarányos bónusz; piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft; választható mobiltelefon 120.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Hipernettel)
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!