Loading...

Асистент продажби по телефона - Бизнес Клиенти (По заместване)

Date: 23-Feb-2021

Location: Sofia, BG

Company: PPF Telecom

Теленор е водеща телекомуникационна компания с над 3,1 милиона активни потребители в България. От 1 август 2018 г. Теленор България, заедно с Теленор Унгария и Теленор Сърбия и Черна Гора, сa част от PPF Group. PPF Group е реализирала инвестиции в множество пазарни области - банкови и финансови, телекомуникации, биотехнологии, застраховане, недвижими имоти и селско стопанство. PPF Group оперира в 22 страни в Европа, Азия и Северна Америка.

Ние вярваме, че успешната социална стратегия на всяка компания започва с отговорността към хората, които градят нейния успех и доброто ѝ име. Грижата и признанието за хората, които работят при нас е основен фактор за растежа на нашата компания. Затова ние се стараем да им осигуряваме отлични условия за труд и почивка, да развиваме техния потенциал и да мотивираме тяхното по-добро представяне.

Ако и ти вярваш в това и си убеден, че можеш да ни помогнеш да станем по-добри във всичко, което правим, стани част от тези над 1800 амбициозни, любопитни, знаещи и можещи хора, които движат Теленор напред.

Описание на ролята

 Ролята на Асистент продажби по телефона - Бизнес Клиенти е да осъществява контакти с бизнес клиенти по телефона, с цел продажба на стоки или услуги, като поддържат записи на контактите, отчети и техният порядък.

Отговорности:

  • Контактува с бизнес/частни клиенти по телефон, с цел предлагане и продажба на стоки или услуги
  • Подготвя график за срещите на търговските представители от „Корпоративни продажби“ с потенциални или съществуващи клиенти
  • Разяснява специфики на продукти, услуги и цени, както и отговаря на въпроси, отправени от клиентите в това направление
  • Подготвя кореспонденция в отговор на вече установена комуникация, идваща от страна на клиентите или продължава първоначално проведени търговски контакти
  • Оформя търговски сценарии, за по-добро планиране на нуждите и интересите на конкретните клиенти
  • Отговаря на телефонни обаждания от потенциални клиенти, които са били привлечени чрез рекламни кампании
  • Провежда клиентски или пазарни проучвания, с цел да се добива информация относно други потенциални клиенти

Изисквания

  • Предходен опит в продажби, обслужване на клиенти, изходящи клиентски кампании
  • Опит в подготовка на търговски предложения и договори е предимство
  • Добро владеене на Английски език
  • Компютърни умения включващи Word, Excel
  • Отлични организационни умения
  • Отлични междуличностни и комуникационни умения
  • Умения за работа в екип
  • Способност за работа крос-функционално в предизвикателна среда
  • Способност да работи под стрес
  • Ориентиран към резултати

Ние ще ти предложим:

  • Позитивна работна обстановка, предразполагаща към постигане на високи резултати.
  • Гъвкаво работно време
  • Годишен бонус базиран на личното представяне
  • Преференциални цени за мобилни апарати и аксесоари
  • Преференциални цени за мобилни услуги
  • Ваучери за храна
  • Надбавка над основното възнаграждение за транспорт
  • Допълнително здравно осигуряване

ПРЕДИЗВИКАЙ СЕБЕ СИ! ОТКРИЙ НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ!