Loading...

Payroll Specialist

Date: Jan 13, 2021

Location: Törökbálint, HU, 2045

Company: PPF Telecom

Szívesen dolgoznál a hazai piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál? Most itt a lehetőség, hogy izgalmas projekteken, jó csapatban és különleges környezetben végezd a mindennapi munkád. Több mint ezren, mégis egy csapatként dolgozunk azon, hogy kompromisszumok nélküli Hipernet-élményt biztosítsunk mindenki számára. Jelentkezz hozzánk, mert velünk megoszthatod ötleteidet, behozhatod tudásod és mindent, ami Te vagy!

Csatlakozz a Telenor Magyarországhoz, mint

Payroll Specialist.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos bérügyviteli feladatok ellátása a jogszabályoknak és belső szabályozásnak megfelelően
  • Új munkatárs beléptetésével kapcsolatos teljeskörű adminisztráció (HR rendszerekben történő rögzítés, munkaszerződés és mellékleteinek elkészítése)
  • Meglévő munkatársak esetén a változások adminisztratív nyomon követése (a változások lekövetése  HR rendszerekben, munkaszerződés módosítások elkészítése)
  • A munkaidő nyilvántartó rendszerrel kapcsolatos adminisztrátori feladatok ellátása, munkaidőkeretek elszámolása
  • A hó végi zárási feladatokban való aktív részvétel (bérelemek, letiltások, ellenőrzések) ill. a hóközi utalások kezelése
  • Havi, negyedéves és éves rendszerességű bevallások, statisztikák és adatszolgáltatási kötelezettségek teljes körű ellátása az illetékes szervek és a társosztályok számára
  • Folyamatleírások elkészítése, annak folyamatos frissítése, javaslattétel a fejlesztésére, valamint a kapcsolódó projektekben a csoport képviselete a folyamatgazda szerepkörének megfelelően
  • A csoport ügyfélkapcsolati tevékenységének ellátásában való részvétel a felmerülő munkavállalói kérések és kérdések alapján
  • Kapcsolattartás az állami szervekkel
  • A külső- és belső auditorok munkájának támogatása
  • A bérprogram frissítéseivel kapcsolatos teendők ellátása, ill. a program szolgáltatójával való eseti kapcsolattartás. A Telenor érdekeinek képviselete a hibaelhárítások és a fejlesztési igények megvalósítása érdekében
  • A Telenor Magyarország Zrt. és a Cetin Magyarország Zrt., mint munkáltató/kifizető nevében és képviseletében a jogszabályban előírt kötelezettségek megtartásának érdekében és a jogszabályban meghatározottak szerint, jogosult a Telenor munkavállalók és Cetin Magyarország Zrt.. munkavállalók részére az éves személyi jövedelemadó bevallásokhoz összesítő igazolást (M30) kiállítani, módosítani és aláírni, jognyilatkozatot tenni akár papír akár elektronikus formátumban.

Téged várunk a csapatba, ha…

  • középfokú, bérügyintézői szakképesítéssel rendelkezel
  • legalább 3 év multinacionális nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalatod van
  • teljeskörűen ismered a NexonBér, NexonTime programokat és haladó felhasználói szinten a Word és Excel programokat
  • társalgási szintű az angol nyelvismereted
  • változásokra nyitott, ügyfélorientált személyiség és csapatjátékos attitűd jellemez
  • jó kommunikációs készséged van szóban és írásban egyaránt
  • strukturált, hatékony munkavégzés, precizitás és szabálykövető magatartás jellemző rád

Előnyt jelent: TB ügyintézői szakképesítés és gyakorlat

Miért válassz minket?

  • A koronavírus okozta megváltozott, új helyzethez alkalmazkodva minden hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk.
  • A teljesítményarányos bónuszon és a magán egészségbiztosításon túl korlátlan Hipernetet biztosítunk.
  • A tanulás és a fejlődés nagy hangsúlyt kap nálunk; évente megrendezett Learning Day eseményünket a kollégáink képzésének és az inspirációnak dedikáljuk.
  • Törökbálinti központunk az ország egyik legmodernebb irodaháza, amely már garden office-szal is várja a kollégákat, mindössze 20 percre Újbuda-központtól vagy a Déli pályaudvartól: https://www.youtube.com/watch?v=b6e8vpO2HgU&t=6s.