Loading...
Date:  03-May-2021
Company:  Telenor Hungary Ltd.
Location:

Törökbálint, HU, 2045

Senior Customer Insight Manager

Szívesen dolgoznál a hazai piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál? Most itt a lehetőség, hogy izgalmas projekteken, jó csapatban és különleges környezetben végezd a mindennapi munkád. Több mint ezren, mégis egy csapatként dolgozunk azon, hogy kompromisszumok nélküli Hipernet-élményt biztosítsunk mindenki számára. Jelentkezz hozzánk, mert velünk megoszthatod ötleteidet, behozhatod tudásod és mindent, ami Te vagy!

Csatlakozz a Telenor Magyarországhoz, mint

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Az üzleti döntéshozatal támogatása, elemzés, insight-ok feltárása, ajánlások megfogalmazása és konzultáció
  • A B2C és B2B kutatásokhoz kapcsolódó projektek teljeskörű menedzselése, stakeholder és beszállítói menedzsment
  • A szolgáltatások tervezése, bevezetése és a menedzsmentjük során felmerülő üzleti kérdések megválaszolása
  • Szolgáltatásminőség-, ügyfélélmény mérés
  • A teljes szervezetet támogató tracking és ad-hoc, kvantitatív és kvalitatív kutatási projektek tervezése, menedzsmentje
  • Regionális kutatási projektekben való részvétel
  • Új módszertanok feltérképezése és a megfelelő módszertanok kiválasztása

Téged várunk a csapatba, ha …

  • Felsőfokú közgazdasági, statisztikusi vagy egyéb ehhez kapcsolódó végzettséged van
  • Min. 4 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Folyékony az angol és magyar nyelvtudásod
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségeid vannak
  • Üzleti szemlélettel párosult elemző vagy
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Kíváncsiság, eredményorientáltság és proaktivitás jellemez
  • MS Office-t professzionálisan használod. SPSS használat előnyt jelent.

Jelenleg 2 év határozott időre keresünk kollégát.

Miért válassz minket?

A koronavírus okozta megváltozott, új helyzethez alkalmazkodva minden hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk. A teljesítményarányos bónuszon és a magán egészségbiztosításon túl természetesen korlátlan Hipernetet biztosítunk.

A tanulás és a fejlődés nagy hangsúlyt kap nálunk; évente megrendezett Learning Day eseményünket a kollégáink képzésének és az inspirációnak dedikáljuk.

Törökbálinti központunk az ország egyik legmodernebb irodaháza, amely már garden office-szal is várja a kollégákat, mindössze 20 percre Újbuda-központtól vagy a Déli pályaudvartól: https://www.youtube.com/watch?v=b6e8vpO2HgU&t=6s.