Date:  Jun 15, 2022
Company:  Yettel Hungary Ltd.
Location:

Törökbálint, HU, 2045

IT Expert

Csatlakozz integrált vállalati megoldásokkal foglalkozó csapatunkhoz, ha a változásnak nem követője, hanem irányítója lennél! Nagyvállalati környezetben kisvállalkozói rugalmasság vár, ahol mindig nyitottak vagyunk az ötleteidre, ha elég bátor vagy ahhoz, hogy akár közvetlenül a vezérigazgatónak mutasd be azokat. A nagyvállalati rendszereknek nem a működtetése, hanem a hatékonyabbá tétele az igazi kihívás. Növekvő csapatunkba ehhez keresünk csapatjátékost

Enterprise Systems Expert pozícióba

hogy együtt még több megoldást szállíthassunk vállalatirányítási rendszerek területen.

Angol és magyar nyelven kommunikálunk és dokumentálunk. Ha 2 évnél több munkatapasztalatod van vállalatirányítási rendszerek területen, mindenképpen érdemes jelentkezned!

Ezekben a feladatokban számítunk Rád

Feladatod elsősorban SAP megoldások tervezése és megvalósítása, egyéb rendszereinkkel való integráció sales & distribution, material management, finance és controlling területeken (SD, MM, FICO, AM, RE-FX).

Mindennapi feladataink része:

  • konzultáció a megrendelő területekkel, üzleti elemzés, néha projekt menedzsment
  • integrált vállalatirányítási megoldások tervezése
  • egyeztetés a szállítóval, brief kidolgozása a fejlesztő számára

Előnyt jelent

Elsősorban készséget keresünk. Nem elvárás, hogy minden rendszerünket ismerd, ha szorgalmasan és gyorsan tanulsz. Fontos, hogy értsd az üzleti és az IT-s nyelvet is, és hogy a kettő között érthetően fordíts. Hasznosnak tartjuk, ha képes vagy távolabbról, szélesebb kontextusban is vizsgálni és értelmezni a feladatodat, mert szeretünk mindent úgy megoldani, ahogy az a leghatékonyabb és/vagy a legnagyobb értéket teremti ügyfeleink, illetve a tulajdonosunk számára.

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#FlexibleWorking: Rugalmasságot biztosítva, hibrid munkavégzésben dolgozunk tovább, ahol a feladataidhoz illően dolgozhatsz home office-ból vagy az irodából, a legjobb Yetteles élményekért.

#Well-being: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, apasági szabit, dietetikus és személyi edző támogatást biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink a hét három napján várják munkatársainkat!

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására. Találd meg azt a képzést, ami a legjobban érdekel, és mi igyekszünk támogatni benne!

#YettelHQ: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik. Sokkal közelebb vagyunk, mint gondolnád – főleg reggel, a forgalommal szemben! 😊

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot. A jelentkezési folyamattal kapcsolatban és további részletekért keresd fel karrier oldalunkat! Addig is kövess minket a legjobb Yettel pillanatokért a Facebookon és a LinkedInen.